.

.

Ѓумбирот Ray О Бебе Туш Злато Foiled Bunting Гарланд Декорација

Ѓумбирот Ray О Бебе Туш Злато Foiled Bunting Гарланд Декорација

Мислење на купувачите:

DEN 215.76
Износ
Залиха

Оваа едноставна испишана бебе туш Банерот е завршувањето на допир премногу вашата декорација.Банер мерки 1.5 м Л Завршница место со нашите симпатична 'Бебе Туш" златен foiled позадина и задоволство на гостите.Злато foiling ќе се направи за еден софистициран бебе туш дека mummy да биде ќе љубов!Семејството и пријателите ќе љубов преземање на слики на богатство засекогаш во предниот дел на оваа згодна позадина.Оваа позадина доаѓа на string толку е лесно прикачен на ѕидови камини и мебел.Фрлите поглед на нашите О Бебе опсег за појавување на златото бебе туш декорација.Секој пакет содржи 1 x 1. 5m (L) од 26cm (H) и 10 писма.

Декларирани својства

Најдобри предлози