.

.

Winky Лукс | Виножито Затемнети Lip Balm | pH Кармин | Затемнети Lip Balm | Боја се Менува Кармин | Со Маслото од Јојоба | Ананас Мирис, .13 оз

Winky Лукс | Виножито Затемнети Lip Balm | pH Кармин | Затемнети Lip Balm | Боја се Менува Кармин | Со Маслото од Јојоба | Ананас

Мислење на купувачите:

DEN 431.52
Износ
Залиха

Затемнети p H Balm : Исполнат нашите хибрид!Виножито Balm е затемнети и p H-хибрид balm што остава зад себе само-е-бакна рамна боја.Црвена и портокалова ленти се затемнети, додека синиот дрес е p H-активиран, за цреша розова заврши.Свежи и овошен, тоа е ананас вкус.Истакнува : Универзално ласкави цреша розова нијанса, може да се користи на усните и образите, маслото од јојоба ја храни кожата, & прекрасен вкус на ананас.На Winky Ветување : Ние утврдени да ви донесе производи кои се наменети да се направи ќе изгледаат и се чувствуваат најдобро, запечатени со нашите Winky Ветување на суровост-слободен формули, без сулфати, глутен и phthalates и се ослободени од тестирање врз животни.Она што ние сме за : збирка на тренд-поставување на козметички производи, дизајнирана со луксузни состојки и иновативни пакување.Што заслужуваат сите убави нешта во животот, да направи да се чувствувате убаво, а и тука во Winky Лукс, ние сме среќни да ги создаде за вас.

Декларирани својства

Најдобри предлози