.

.

4Pcs Смешно Устата Лицето Маска Мие Устата Bandana Обновливи Устата Покрие Лицето Bandana за Жени Мажи со 10 Филтри

4Pcs Смешно Устата Лицето Маска Мие Устата Bandana Обновливи Устата Покрие Лицето Bandana за Жени Мажи со 10 Филтри

Мислење на купувачите:

DEN 359.28
Износ
Залиха

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. 100% Полиестер.Стилски И Соодветна Како Подарок.Погоден За Велосипедизам, Кампување, Работи, Патувања, Качување И Секојдневна Употреба.Покријте Ја Носот И Устата Со Капак 3.Нашите Сопствени Смешни Брада Лице Маска Устата Покривки Се Направени Од Високо-Квалитет Полиестер Влакна, Кој Е Многу Мек, Дише И Да Се Перат.Идеален Начин Да Се Заштити Вашата Уста И Лице.Филтерот Треба Да Биде Заменет Еднаш Неделно, Но Филтер Треба Да Се Заменува Во Согласност Со Фактичката Состојба.

Декларирани својства

Најдобри предлози