.

.

HSART Када Перница, Не се Лизга Када потпирачи за глава, Меки Водоотпорен Бања Перници, со Вшмукување Чаши, Бања Прибор

HSART Када Перница, Не се Лизга Када потпирачи за глава, Меки Водоотпорен Бања Перници, со Вшмукување Чаши, Бања Прибор

Мислење на купувачите:

DEN 599.76
Износ
Залиха

На перницата е изработена од Полиуретан, умерен ритам, стилски и удобно.Оваа преносни бања мат ги користи најдобрите ергономски пена за да се елиминира вратот замор.Оваа бања перница е погодна за возрасни и деца.Потребата за луѓе како спа бања.Со вшмукување чаши за да ја прикачите на кадата ѕид,постои загриженост за пропаѓање.Може ефикасно да се изолира тешко када да задниот дел од главата на болка и вратот на замор.Не се лизга, меки, удобни, safe A капење е задолжително за вас да се опуштите после долго време уморни работа за време на day Our бања перница ќе биде одличен помошник за вашата бања, тоа е многу мека за вас да се потпрат и да имаат repose, совршено за да се заштити вашиот врат од повреди на хард када и да се направи да anjoy вашиот капење време freely There се две suckers со силна вшмукување на задната страна на перница, чувајте го фирма кога ќе се легнал на pillow Groove дизајн го прави тоа може да биде фиксиран на сите видови на кади, тоа е многу лесно да се use Item : Бања Pillow Material : Висок Quatily PUColor : White Size : 25cm * 13cm * 7cm Package се Вклучени : 1 * бања перница.

Декларирани својства

Најдобри предлози