.

.

Guomipai Туш Организатор Бања Полица Ѕид од не ' Рѓосувачки Челик Бања Пешкир Рек Тоалет Суета Складирање Ѕид (Димензии : 60cm)

Guomipai Туш Организатор Бања Полица Ѕид од не ' Рѓосувачки Челик Бања Пешкир Рек Тоалет Суета Складирање Ѕид (Димензии : 60cm)

Мислење на купувачите:

DEN 926.40
Износ
Залиха

Имајте шампон, сапун и други бања предмети корисна во овој туш caddy.Ние ќе ви обезбедиме со најдобра услуга.Полицата е повеќе од само козметички бања полица. - Главната продажба поени : Бања Полица Ѕид од не ' Рѓосувачки Челик Бања Пешкир Рек Тоалет Суета Складирање Ѕид име на производ : Бања Полица Производ Големина : 40/50/60x14x23cm(L,W,H) производ материјал : метал Производ во боја : сребро Производ за Чистење метод : може да се избриша Производ Стил : едноставен и модерен - главна цел : со криви работ да се спречи удари и повреди и да се заштити семејството, може да се сместат козметика, шампон, туш гел, пешкир, бања топката, итн. Бидејќи големината погоре е рачно мери, големината на самиот објект ќе примите може да биде малку поинаков од големината погоре.

Декларирани својства

Најдобри предлози