.

.

Жан Пјер Њујорк Рикардо Памук Дополнителните 27x45 во. Бања Килим, Темно Сива Боја

Жан Пјер Њујорк Рикардо Памук Дополнителните 27x45 во. Бања Килим, Темно Сива Боја

Мислење на купувачите:

DEN 565.92
Износ
Залиха

100% Памук.Увезени.Вклучува (1) 100% памук 27" x 45" бања килим.Специјално ткаени да личи beading и заврши со on-тренд fringe, овие 100% природен памук бања килими од страна на Жан Пјер се совршен начин да го подигнете вашата бања décor.Дебели, трајни памук ќе ви овозможи за долготрајна употреба.Машина перат, што чистење бриз.Килим подлога или grippers препорачува и се продава одделно.Увезени.

Декларирани својства

Најдобри предлози