.

.

FXLYMR Туш Седиште Столче Стол Туш Капење Тоалет Тоалет Wc Бања Седиштето Фотелја Не се Лизга за Безбедност Niture Homewares Силна Стабилност,2,2

FXLYMR Туш Седиште Столче Стол Туш Капење Тоалет Тоалет Wc Бања Седиштето Фотелја Не се Лизга за Безбедност Niture Homewares Силна

Мислење на купувачите:

DEN 355.20
Износ
Залиха

☛Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе Ви Обезбедиме со Услугата и Квалитетот се, ве Молиме да бидат Сигурни да се Купи!. ☛Капацитет : Максимална Static Load Тежината е до (29949 Kg), Не Само што Лесно да се Движите,Но, исто Така, Погодно за Одмор, и Убави и Практични.Ги Нежно со Партал да Чист,Лесен за Чистење. ☛Направена со Високо Квалитетен Материјал, Обезбедува Одлична Стабилност,Практични и Совршен Дом Niture Како Чевли Клупата,Footstool и Tableconsole. ☛Изграден со Nonslip Влошки под Секоја Нога за да се Спречи Лизгање и Заштита на Вашиот Подови од Scuffs и Гребнатини. ☛Складирање Организатор во Вашата Дневна Соба, Спална соба, Кујна, Балкон, Канцеларија, Ходник или Било кој Друг Простор.Како еден Минималистички Дизајн Ќе Ве Изненади Многу со Украсување и Beautifying Вашиот Дом, Без да Заземаат Многу Простор.Алал да му е на Состанок на Нашите Производи.Големо Внимание на К Дома Niture за Години и Нашиот К Услугата Секогаш Ќе Стојат од страна да се Осигураме дека Нашиот Custos Прекрасно Шопинг Искуство.Ако Имате Било какви Прашања во Врска со Нашите Производи, ве Молиме да бидат Слободни да Контакт.Карактеристики : Разноврсна Функција : Складирање Отоманската Коцка Може да Се Користи Како Чекор Столче, подложка за нозе, Кафе на Маса, Играчка Градите, Дребулии Складирање Сад, Флексибилни Седиште од влезната Врата, Entryway или Балкон и Така Натаму.Highquality Материјал : Направен од Висок Квалитет на Здрав Железо и Дрво Материјал, Издржлив, Nontoxic, и со Површина Боја Третман, Изработка на Полица Изгледа Повеќе Благородна и Великодушни.Совршен Niture : да се Создаде Здрав Простор за Изложен на Различни Предмети, Овозможувајќи Ви Лесно да се Приклучи на Оваа Единица во Секоја Соба.

Декларирани својства

Најдобри предлози