.

.

Силиконски Шампон Капа, Прилагодливи Туш Када Стакло Shield Миење На Косата Капа Шампон Отпор Заштита На Уво, Око Шапка Бебе Деца Деца Бебе Бебе Бања Шампон Капа Прил?

Силиконски Шампон Капа, Прилагодливи Туш Када Стакло Shield Миење На Косата Капа Шампон Отпор Заштита На Уво, Око Шапка Бебе Деца

Мислење на купувачите:

DEN 245.76
Износ
Залиха

Цвет дизајн : симпатична и светли бои, удобно и флексибилни.Вашето бебе ќе се љубовта.Идеален за бања време.Лесно да се чисти, може да се користи за било која намена : не-абсорбента, лесен за чистење, само исплакнете со вода.Се направи полесно за вашите деца, да се искапат и да се забавуваат!Оваа ергономски дизајниран туш капа спречува водата да влезат во неговиот / нејзиниот ушите, очите или устата.Водоотпорен ефект : Сите раководител circumferences се направени од силикон, која е еластична, мека и удобна, и има одлични водоотпорен ефект.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Декларирани својства

Најдобри предлози