.

.

qfkj Тапа Extender Цртан филм Тапа Extender за Заштеда на Вода им Помогнат на Децата да се Мијат Рацете Тапа Extender Бања, Кујна Додатоци за Бања (Боја : Црна)

qfkj Тапа Extender Цртан филм Тапа Extender за Заштеда на Вода им Помогнат на Децата да се Мијат Рацете Тапа Extender Бања, Кујна

Мислење на купувачите:

DEN 660.72
Износ
Залиха

Име На Производ : Тапа Extender.Материјал : ПП материјал.Боја : црвена/сино/розова.Издржливи и не ќе се скрши, исчезнат или да се деформира.Погоден за повеќето традиционални бања чешми, компатибилен со повеќето форми и големини на повеќето чешми.Цртан филм Тапа Extender за заштеда на Вода им Помогнат на Децата да се Мијат рацете Тапа Extender Бања, Кујна accessories Description : Направен од долготрајни мека, издржлива пластика, не-токсични материјали, BPA, ПВЦ и phthalate слободни.Издржливи и не ќе се скрши, исчезнат или да се деформира.Погоден за повеќето традиционални бања чешми, компатибилен со повеќето форми и големини на повеќето чешми.Големината е многу удобен за носење, па го земам со вас.На славина extender се донесе вода поблиску до децата да се направи миење на рацете полесно, и со дете тапа extender, сега водата крак од славина е достапно за години, без да застане на столче што е опасно.Производот е уникатна и прекрасна дизајн им овозможува на децата да уживаат во нивната перење време.Име на производ : Тапа Extender Material : PP material Color : црвена/сино/pink Product големина : за 11cm * 8cm Product тежина : околу 35g Specifications : Направен од долготрајни мека, издржлива пластика, не-токсични материјали, BPA, ПВЦ и phthalate слободни.Издржливи и не ќе се скрши, исчезнат или да се деформира.Погоден за повеќето традиционални бања чешми, компатибилен со повеќето форми и големини на повеќето чешми.Совршена големина е многу удобен за носење, па го земам со вас.Производот е уникатна и прекрасна дизајн им овозможува на децата да уживаат во нивната перење време.Пакет Се Вклучени : 1* Тапа Extender Notes : 1. Мерење на точка лежи на маса може да предизвика мала разлика.2. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина светлината кога фото преземање.Ви благодариме за разбирањето!answer : ___________________________ note : 1. Поради разликите во набљудувачите и осветлување, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи некои разлики.

Декларирани својства

Најдобри предлози