.

.

Hztyyier Бебе Шампон Исплакнете Првенство Водопад Rinser Бања Првенство Дете Миење на Косата Капење Flusher Заштита Око за Деца(Розева)

Hztyyier Бебе Шампон Исплакнете Првенство Водопад Rinser Бања Првенство Дете Миење на Косата Капење Flusher Заштита Око за Деца(Розева)

Мислење на купувачите:

DEN 342.96
Износ
Залиха

★ Шампон првенство, кој се одвојува, лесен за чистење.Водата тече директно преку детето коса, миење шампон, додека избегнување на контакт со очите. ★ Симпатична цртан филм стил може да ги привлече дете внимание, што повеќе да се забавуваат за бебето перење време.Кога ќе се користи на купот, тоа може да се заштити бебето око. ★ Продажбата на Услугата : Ние сме посветени да се создаде најдобар производ, услуга за секој клиент.Ако овој производ не ги исполни вашите очекувања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме најдобро да се справи со додека не сте задоволни. ★ Симпатична шампон првенство е изработен од пластика, која е безбедна и не-токсични.Удобна рачка, лесно да се одржи и да се прелива.

Декларирани својства

Најдобри предлози