.

.

Туш Када Мат '-Мозоци Дупки, Вшмукување Чаши за Деца, Деца, Бебе и Сите Семејството Долго 14.7 x 26.9 инчи Пчела Со Розова Daisy

Туш Када Мат '-Мозоци Дупки, Вшмукување Чаши за Деца, Деца, Бебе и Сите Семејството Долго 14.7 x 26.9 инчи Пчела Со Розова Daisy

Мислење на купувачите:

DEN 695.76
Износ
Залиха

✓Најдобри Материјали : Анти-лизга бања мат со највисок квалитет ПВЦ материјал.Тешки и лежи рамно и да ви понуди повеќе безбедна и стабилна во туш (14.7x26.9). ✓Симпатична Дизајн за Деца : симпатична бања мат дизајни со уникатен и шарени шема.Тоа е повеќе интересен отколку нормално бања душеци за вашите деца и тоа ќе го направи вашето дете да уживате капење. ✓Придружба Семејството Безбедност : Моќен Вшмукување.Даде бремени поголема заштита кога чекор во мазна површина.Имајте деца кои сакаат да играат со вода во кадата далеку од лизга.Спречување на стари лица од повреда на нивното тело кога капење. ✓Лесно да се Чисти : Може да биде прикачена на ѕид или прекината, за да ја исуши, него ќе го спаси многу простор во вашата бања. 16"x28" (40x70 cm) големина одговара на вашиот типичен стандард када. ✓Задоволство Гарантира : Ако сте на сите незадоволни со вашиот производ, ве молиме контактирајте со нас преку , и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.На крајот на денот ние сакаме нашите клиенти да бидат среќни!.Нежно Потсетување : 1. Пред употреба, ве молиме unroll мат и постават станот за 24 часа пред да го користите.Повторно валање мат на задната страна може да го чува постават станот.2. Кадата мора да биде чиста, без било нечистотија , smudges, масла.Не користите мат на текстура површина од вшмукување чаши нема да се одржи правилно како што е наведено во описот.3. Пред пополнување на када и да почне туш, moisten када со малку вода и цел во центарот мат со вшмукување чаши на долната страна внимателно.4. Притиснете бања мат со вашите раце да adsorb тоа мазна када.5. Бидете сигурни дека тоа беше adsorbed барем 8-10 места за вакуум адсорпција правилно.6. На bathmat ќе биде недвижен кога Инсталацијата ќе заврши, се Повторува инструкциите погоре или притиснете на секој вшмукување чаша, еден по еден ве молиме доколку мат уште се пресели.7. Исплакнете мат секој пат кога ќе се користи, Машина за миење на располагање, висат да се исуши, не се користи фен или радијатор.

Декларирани својства

Најдобри предлози