.

.

Hemlock Бебе Туш Капење Шапка, Шампон Бања Заштита на Капа за Новороденче (Бесплатно, Портокал)

Hemlock Бебе Туш Капење Шапка, Шампон Бања Заштита на Капа за Новороденче (Бесплатно, Портокал)

Мислење на купувачите:

DEN 239.76
Износ
Залиха

➽100% сосема нов и висок квалитет. ➽Материјал : Памук Смеса. ➽Прилагодливи Бебе Капење Заштита Туш капа, го заштитува вашето бебе очите од шампон и вода. ➽Слободни големина погодни за возраст од 0-12 M бебе. ➽Забрзана Испорака : Обично пристигна во вас во 5-10 дена.Големина : Free | Боја : Портокал.

Декларирани својства

Најдобри предлози