.

.

Bennigiry Када Латекс Душеци Слободни BPA Free за Бебе Деца Деца 14.7x26.9 Музика Clef

Bennigiry Када Латекс Душеци Слободни BPA Free за Бебе Деца Деца 14.7x26.9 Музика Clef

Мислење на купувачите:

DEN 695.76
Износ
Залиха

✓Када Големина : Нашата мат е 26.9 x 14.7 инчен и обезбедува одлична покриеност.Само земање на туш гола нога е пријатно. ✓ Дизајн Бања Мат : површината е матирано и мазна, која може да обезбеди масажа искуство за време на туширање.Постојат многу празнини помеѓу дренажа дупка на кадата мат, која може да циркулира вода и, исто така, помага да се спречи лизгање. ✓Здрав Вшмукување Чаша Изградба : Нашата туш не се лизга мат со стотици вшмукување чаша на долната страна која може да биде цврсто прикачен на кадата и подот, и нуди чувствувате заштита од опасни паѓа, Безбедност увери, бања мат е одличен избор за бања, када, и подот!. ✓Лесно да се Чисти : По секоја бања, исплакнете со вода а потоа висат на ѕидот или када страна.Исто така, може да се фрли на мат во машина за перење, не мора машината да се исуши, ставете ја во сува и вентилирани место, тоа ќе се исушат во рок од неколку минути природно. ✓Прочитајте Мене : Проверете када површината.Само погодна за мазни и чисти површини.Не за текстура површини – Вшмукување чаши не може да се држиме до нерамни површини.Нашата бања и туш душеци функција 100+ вшмукување чаши, не грижете се за лизгање во када или туш, да обезбеди доволно за безбедност за вашиот туш време.Оваа када мат носи повеќе удобност и сигурен не се лизга када својства, давање на вас и вашето семејство мир на умот!Пакет Содржи : 1 x Бања Mat Tips да се инсталира цврсто : 1. Ве молиме да се осигурате сте примена на бања мат на чиста и мазна површина.2. Бидете сигурни када или туш е чист и слободен од било нечистотија, масло пред да се користат.3. Moisten када/туш кабина кат користење на вода пред ставање на мат долу, користете ги вашите раце цврсто да притиснете на тастатурата врз када или туш кабина кат, со цел да бидат сигурни дека сите suctions задржете.4. Откако на вашиот мат е цврсто во место, чекор на мат внимателно.

Декларирани својства

Најдобри предлози