.

.

Bennigiry Када Дете Мат Не-Токсични за Бебе Дете (14.7x26.9) Есен Полиња Жито Уво

Bennigiry Када Дете Мат Не-Токсични за Бебе Дете (14.7x26.9) Есен Полиња Жито Уво

Мислење на купувачите:

DEN 695.76
Износ
Залиха

✓Безбедно да се Користи : Кадата мат 26.9 инчен x 14.7 инчен и обезбедува одлична покриеност.BPA Free, Латекс Слободни и Phthalate слободни.Овој сестран бања мат опфаќа широк опсег на употреба, идеален за хотели, угостителски на современата бањи. ✓Уникатен Дизајн : Положба на убава мат да нудат удобно масажа за вашите нозе.Супер висока јасно печатење за да декорирате вашиот туш, изгледа како убаво живописни слика за да ви даде убаво расположение. ✓Дизајн : има нежните текстури која ги смирува вашите нозе со раскошни допир, и просторот помеѓу мозоци дупки го прави за лесно вода дренажа. ✓Машина Перат : Лесно да се задржи овој када мат чисти, машински перат, слободни раце, Ние препорачуваме виси на кадата или лепење на мат на ѕидот со вшмукување чаши за да се задржи вашата бања мат сува по секоја употреба, миење периодично да се отстрани мазна и лизгава израстоци кои може да се појават од различни сапуни и коса производи.Тоа ќе ви помогне подобро да го користите вашиот када не се лизга мат за долго време. ✓Внимание : ве Молиме бидете сигурни дека подот е сува пред инсталацијата; по инсталацијата, ве молиме бидете сигурни дека сите suckers се вовлечени на подот.Ако вашата бања кат не е мазна ова може да влијаат на вшмукување чаша, не може да се целосно апсорбирана.Нашата бања и туш душеци функција 100+ вшмукување чаши, не грижете се за лизгање во када или туш, да обезбеди доволно за безбедност за вашиот туш време.Оваа када мат носи повеќе удобност и сигурен не се лизга када својства, давање на вас и вашето семејство мир на умот!Пакет Содржи : 1 x Бања Mat Tips да се инсталира цврсто : 1. Ве молиме да се осигурате сте примена на бања мат на чиста и мазна површина.2. Бидете сигурни када или туш е чист и слободен од било нечистотија, масло пред да се користат.3. Moisten када/туш кабина кат користење на вода пред ставање на мат долу, користете ги вашите раце цврсто да притиснете на тастатурата врз када или туш кабина кат, со цел да бидат сигурни дека сите suctions задржете.4. Откако на вашиот мат е цврсто во место, чекор на мат внимателно.

Декларирани својства

Најдобри предлози