.

.

Dicunoy 4 Пакет Комерцијални Автобус Кади, 8L Пластична Чинија Кади, Ресторан Храна Услуга Автобус Када, Правоаголник Миење Јадење Слив Тави, Пластични Tote Кутија (13 L x 9 W x

Dicunoy 4 Пакет Комерцијални Автобус Кади, 8L Пластична Чинија Кади, Ресторан Храна Услуга Автобус Када, Правоаголник Миење Јадење

Мислење на купувачите:

DEN 527.76
Износ
Залиха

Мулти-Цел - Dicunoy автобус кади се користат за транспорт, складирање, пласирање на храната, замрзнување пијалоци, складирање на дребулии, перење до чаши и садови.Исто така, може да се користи за градинарство и така натаму.Материјал - Нашиот ресторан стил кади се направени на одделение пластика, која е не-токсични, да се загрози-отпорни, без мирис и е издржлив, здрав во вашата секојдневна употреба.Лесен и лесно да се носат и задржете, мазна површина го прави лесно да се чисти по користи.Удобен Колекција - Овие правоаголник нови кади се дизајнирани во едноставен облик, со засилен рачки, таа е дебела и добра деформација отпор на имотот.Тоа може да бидат поставени до кога не е во употреба.Погодно за собирање и спаси вашиот простор.Проширување се Справи со Дизајн - во Нашата кујна автобус кутија има проширување на рачки на двете страни.Што го прави лесно да се справи и работната енергија.Висок квалитет на изработка ги прави рабови не burrs и нема да нула други работи за време на употреба.Спецификации - ќе добиете 4 пластични сива автобус кади кутија.Големина : 13.3" L x 9.2" W x 4.3" H, тоа може да се одржи околу 8 Литри (8.5 Quarts).Тоа ќе биде многу корисно во вашиот секојдневен живот.

Декларирани својства

Најдобри предлози