.

.

Zerdyne 4 Пакети Пластични Автобус Кутии/Сад Автобус Кади, 13 L Црна Комерцијални Автобус Кутии

Zerdyne 4 Пакети Пластични Автобус Кутии/Сад Автобус Кади, 13 L Црна Комерцијални Автобус Кутии

Мислење на купувачите:

DEN 695.76
Износ
Залиха

Вкупната големина : 17.51" x 12.79" x 4.72".Една пластична автобус кутија капацитет : околу 13 Л Здрав PP пластика-трајни производи за години на употреба.Автобуска кутија е дизајниран со не се лизга рачки.Служи како одличен помошник за домаќинство задача.

Декларирани својства

Најдобри предлози