.

.

Waikhomes Сет од 3 Пластични Автобус Кутија, се Мијат Автобус Када, Сива Пластика Сад Пан (13 L)

Waikhomes Сет од 3 Пластични Автобус Кутија, се Мијат Автобус Када, Сива Пластика Сад Пан (13 L)

Мислење на купувачите:

DEN 647.76
Износ
Залиха

Сет од 3 комунални автобус кади, големина : 17.44" x 12.63" x 4.49".Сива боја, со се справи со притисокот дизајн, лесен за употреба.Добро за складирање на зеленчук, овошје, чистење алатки и многу повеќе.Може да се користи во јадења чистење, апарати за чистење или пијалоци замрзнување.Широко се користи во ресторан, хотел, менза, дома, итн.

Декларирани својства

Најдобри предлози