.

.

Моето Бебе Сем од ведро небо 3pc Креветчето Сет

Моето Бебе Сем од ведро небо 3pc Креветчето Сет

Мислење на купувачите:

DEN 1977.84
Износ
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 3pc Креветчето Постелнина сет вклучува Креветчето лист, здолниште, и ќебе.Еластична бенд во текот на целиот лист го прави за сит се вклопуваат.Ќебе мерки 36x44'.Креветчето здолниште е направен со свежи бела пике ткаенина, со сива Chevron бенд и морнарица акценти.Машина за миење настинка, мијте ги одделно или со слични бои, нежни циклус, само nonchlorine плажа кога е потребно, ја собори сува ниска, топло железо, кога е потребно.Инспирирани од популарната chevron шема, нашите од ведро небо Бебе сет постелнина ќе им даде на вашето бебе соба модерна чисти изглед!Морнарица, сива и бела ќе им даде на вашето бебе соба свежо чувство за вашиот бренд нов бебе момче!На 3pc Креветчето Постелнина сет вклучува Креветчето лист, здолниште, и ќебе.Морнарицата и Сива polka точка креветчето лист се вклопува стандардна големина креветчето душеци.Еластична бенд во текот на целиот лист го прави за сит се вклопуваат.Ќебе карактеристики сива Chevron модел со морнарица акценти и polka точка страната.Ќебе мерки 36x44".На креветчето здолниште е направен со свежи бела пике ткаенина, со сива Chevron бенд и морнарица акценти.Други додатоци на располагање.

Декларирани својства

Најдобри предлози