.

.

OnlyYou.X Црвено Camaro РС Амблем РС Значка Decal Компатибилен со Chevy Camaro Silverado 1 Пакет Метал Црна Преглед

OnlyYou.X Црвено Camaro РС Амблем РС Значка Decal Компатибилен со Chevy Camaro Silverado 1 Пакет Метал Црна Преглед

Мислење на купувачите:

DEN 431.76
Износ
Залиха

Големина : 3.8 инчи должина 0,8 инчи ширина/10cm*2cm.Материјал : амблеми се направени од метал, тие може да се користи за долго време и се совршен украс за вашиот камион.Инсталација : многу е лесно да го инсталирате,ве молиме кора двојно страна лента и се држи на било рамно место на камионот,и ве молиме да не контактирате доколку имате било какви проблеми во инсталирање.Служба : ние може да reship замена или нудат целосна наплата ако не се задоволи со амблеми.Како да контактирате со нас : ве молиме кликнете на "Продава од xx" подолу на "Додади во Кошничка"копчето,потоа кликнете на копчето "постави прашање",ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Инсталација instructions Make сигурни дека вашиот автомобил не е восок во рок од три дена пред да го инсталирате амблеми.На амблеми се дебели 3 D Логото не тенок decal,ве молиме да го отстраните оригинални симболи потоа се држиме овој амблем.ве молиме користете алкохол или детергент за чистење на местото што сакате да се држи на амблеми,и да се исуши.Доаѓаат со лепило на грбот,само кора и се држи на било рамно место, ќе сакате се држи.ве молиме да се држи на рамно место не се криви место.Ве молиме не го мие автомобилот по инсталирањето на симболи во рок од 48 часа.Клиентите Service We ќе се провери внимателно пред превозот да бидете сигурни дека ќе го добиете во добра состојба items Your задоволство е нашата цел,ако не го примите објект или примате погрешно,ве молиме контактирајте со нас во секое време,ние може да го препрати или враќање на you Please ни даде шанса да се реши проблемот,не остави негативни повратни информации, без контактирајте со нас.

Декларирани својства

Најдобри предлози