.

.

Подобро Брод Водоотпорен Лента Дебели Тешки Лента Rubberized Запечатување Премиум Морски Одделение за Надворешна Употреба Печат и Поправка Супер Силен Лента Пломби 15'

Подобро Брод Водоотпорен Лента Дебели Тешки Лента Rubberized Запечатување Премиум Морски Одделение за Надворешна Употреба Печат и

Мислење на купувачите:

DEN 335.76
Износ
Залиха

Нашите водоотпорен лента јасно е до речиси секоја задача!Тоа се придржува до материјали кои други ленти едноставно не може, како што се навлажни конкретни и гипс.Ние сме тука да понуди поддршка ако имате било какви прашања за нашите производи.Ние стоиме зад квалитетот на нашите производи и ќе ви обезбеди со исклучителни услуги на клиентите.ПОДВОДНИ ЗАДРЖЕТЕ : Нашата лента јасно водоотпорен нуди одлични се одржи дури и кога целосно потопен.Нашиот печат лента водоотпорен е дизајниран за поправки изложени на вода и функционира одлично да се печат подводни и како водовод лента, отворено лента, временската лента, кампување лента и повеќе.Ние гордо стоиме зад квалитетот на сите наши производи.Тоа стои до елементите и работи како надворешен лента, сите временски лента, прозорец sealer, базен печ, шатор лента поправка водоотпорен, морски пломби и повеќе!.Ова јасно поправка на лента водоотпорен се придржува до винил, пластика, гума, дрво, fiberglass, плочки, стакло, керамика, гипс, малтер, ПВЦ Цевки и повеќе.Ние сме едно семејство во сопственост на Американското бизнис посветена на правење премиум квалитет на производите и исклучителни клиент поддршка.Оваа wseal лента водоотпорен е тешка должност и отпорни на удари доволно да се закрпи брод плови и, исто така, функционира одлично како чист автомобил лента, водоотпорен печат лента, јасно селотејп тешки водоотпорен и отворено лента водоотпорен.Нашите морски квалитетен водоотпорен лента може да се користи за да се поправи само за ништо, тој се придржува до повеќето површини, дури и кога е влажно и е совршена за поправки дека ќе биде потопен или се изложени на вода како што се водовод, inflatables, црева, hvacs, прозорци и многу повеќе!Екстра широк 4" големина го прави одличен за поголеми поправки и може да се намали за помалите, нашата индустриска сила водоотпорен лента создава постојана, ултра-трајни и флексибилни вода-тесни печат дека држи под вода и да се залага да елементи.ПОСТОЈАНА ВОДА-ТЕСНИ ПЕЧАТ : Нашите водоотпорен лента се придржува до повеќето површини, влажно или суво, создавање на постојан, ултра-издржливи, флексибилни бариера која пломби од вода и воздух за да се поправи само за ништо.

Декларирани својства

Најдобри предлози