.

.

NGHTMRE Постигнувајќи Алатка Кутија Создателот Картон Постигнувајќи Алатка Ре-големина на Полето 7 долго Pack 2

NGHTMRE Постигнувајќи Алатка Кутија Создателот Картон Постигнувајќи Алатка Ре-големина на Полето 7 долго Pack 2

Мислење на купувачите:

DEN 383.76
Износ
Залиха

Високи перформанси, ги исполнува или го надминува ОЕМ стандарди, 100% тестирани пред превозот.Користење на оваа корисна алатка за креирање на сопствени големина кутии кои одговараат на вашиот предмети совршено.Околу 7" долго.1" Постигнувајќи Тркала.Црна се справи направени од издржлив ABS пластика.Да ви обезбеди со добри по-продажбата на услугата, не треба да се грижите.Околу 7" долго.1" Постигнувајќи Тркала.Користење на оваа корисна алатка за креирање на сопствени големина кутии кои одговараат на вашиот предмети совршено.Едноставно се кандидира на воланот во права линија на некои картон, каде што би сакале да се свитка тоа.Острите заби на воланот остави перфорирани линија што го прави картон полесно да се свитка на таа локација.Црна се справи направени од издржлив ABS пластика.Овој производ е со Високи перформанси, ги исполнува или го надминува ОЕМ стандарди, 100% тестирани пред превозот.Да ви обезбеди со добри по-продажбата на услугата, не треба да се грижите.

Декларирани својства

Најдобри предлози