.

.

Arshiner Дете Девојки Балет Леотар со Здолниште Кратко Sleeve Деца Танц Фустани

Arshiner Дете Девојки Балет Леотар со Здолниште Кратко Sleeve Деца Танц Фустани

Мислење на купувачите:

DEN 359.76
Износ
Залиха

Материјал - Soft&Висок Еластичен материјал, удобно за мало дете.Drawstring затворање.Жив Дизајн : Ова dancewear дизајн со flowy chiffon здолниште, whirling како еден прекрасен танц ангел, на fluttering здолниште расположението со нејзиниот танц.Класичен Стил : балетот облека изгледа едноставен, но класичен, одговара за секојдневните тренинзи и тим шоу.Креативност : солидна боја имаат повеќе дизајн простор за вас и вашите деца, нека детска имагинација се кандидира дивите, сликарство, тај-боја, везови, итн.дизајн она што тие сакаат.Прилики : Одлична за танц, балет, cheerleading, фаза се изврши и се облекуваат.Големина на : Возраст за 2-11 Y, ве советуваме мерење на големината на вашите деца пред да нарачате и одговара на нашите големина на табелата.

Декларирани својства

Најдобри предлози