.

.

Глам И Glits Акрилна Боја во Прав Мешавина Колекција-РЕПКА ТОА-BL3107

Глам И Glits Акрилна Боја во Прав Мешавина Колекција-РЕПКА ТОА-BL3107

Мислење на купувачите:

DEN 383.76
Износ
Залиха

Совршена комбинација на питу, слатка, и забава.Оваа вистина-виолетова сенка само не може да се репка!Тип на производ : КРЕМ Боја Комбинација Колекција : том 3 - ултра се вклопуваат-во можност, високо пигментирани акрилик прав формулиран за да создадете лесна транзиција помеѓу бои за крајната смеса.Големина : 2 мл Направени во САД ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Ние се стремиме да се направи нашите дигитални боја swatches онолку точни колку што е можно за да на крај производ во боја, но поради различни monitor settings и електронските уреди, да ги боите можат да се разликуваат малку.

Декларирани својства

Најдобри предлози