.

.

Бебе Девојки И Момчиња Зимски Дебели Топло Маскирани Надолу Грбот Надолу Paraks Jumpsuit Snowsuit Поставите Грб Snowsuit Outwear A26

Бебе Девојки И Момчиња Зимски Дебели Топло Маскирани Надолу Грбот Надолу Paraks Jumpsuit Snowsuit Поставите Грб Snowsuit Outwear

Мислење на купувачите:

DEN 1415.76
Износ
Залиха

20" Панталони Должина(вклучени рака) : 81cm/31.54" Биста : 84cm/33.54" Ракав : 29cm/11.Секој проблем со објектот, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.87" Половината : 62cm/24.50" Панталони Должина : 55cm/21.65" Половината : 70cm/27.13" ГОЛЕМИНА❤ 110 Препорачана Возраст : 3-4 Години Грб Должина : 46cm/18.♣♣ Пол : Бебе Момчиња и Девојки - ♣ Материјал : Памук Мешавина - ♣ Пакет вклучуваат : 1 PC Зима Топол Капут- ♣ Стил : Мода Confortable.75" Ракав : 25cm/9.50" Рамо : 40cm/15.

Декларирани својства

Најдобри предлози