.

.

RJXDLT Бебе Девојка Деца Деца Есен Зима Грб Јакна Outwear Уво Качулка Sweatshirt

RJXDLT Бебе Девојка Деца Деца Есен Зима Грб Јакна Outwear Уво Качулка Sweatshirt

Мислење на купувачите:

DEN 356.40
Износ
Залиха

100% Полиестер.Патент затворање.Рака Мие Само.Материјал : 100% полиестер,лесни ,многу удобен за носење во Есен и Зима.Feactures : Малку Ушите на хауба,Динамичен дизајн обвивка,се Згусне крзно руно ткаенина,Многу дебел, удобен, топло и симпатична,едноставни и стилски бебе девојки руно палта.Дизајн : Целосна руно маскирани дизајн,Патент closured,Еластичен појас , два пред богатство џебови дизајн.Тоа е лесно да се стави на и полетување.Хаубата не можеа да бидат отстранети.Сезона : Пролет,Есен,Зима.Најдобар Подарок за Бебето девојки,Совршен за Секојдневно Носење, Одмор, Образование,Забава ,или Посебен Повод.Облека за Нега : Рака мие,ние препорачуваме користење на миење торба да се заштити девојката грб кога Машината за Перење.Напомена : Костим за девојки од 12 M -6 T,возраст е само за референца,pls проверете подолу големина на табелата.Белешки : ве Молиме љубезно ја прифати некои мало боја разлика предизвикана од различни монитори и светла.Се надеваме на вашето разбирање.Сите димензии се мери со рака,може да има мали разлики меѓу изгледа на некој опремен модел и погледнете на што се должи на разликите во бројки.

Декларирани својства

Најдобри предлози