.

.

Natheeph 3 Ниво Бања Организатор Countertop, Агол Бања Козметички Чување Полиците Контра Организаторот за Бања, Кујна Канцеларија

Natheeph 3 Ниво Бања Организатор Countertop, Агол Бања Козметички Чување Полиците Контра Организаторот за Бања, Кујна Канцеларија

Мислење на купувачите:

DEN 599.52
Износ
Залиха

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. . 【ДИМЕНЗИИ】 : 12.6 инчи долго, 7.1 инчи широка, 18.11 инчи висок, и 1.57 инчи висок.На зголемената работ спречува предмети од паѓање.Тоа може да биде ставен во аголот.На три-ниво со голем капацитет за складирање не заземаат десктоп простор. 【ТРАЈНИ И ЗДРАВ】 : Дебела и силна акрилик материјал и цевка од нерѓосувачки челик, силна носивоста, лесно да се чисти и да се избрише, зголемената дното може да ја спречи акумулација на вода на дното, водоотпорен и издржливи. 【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН БАЊА ПОЛИЦА】 : Едноставен Скандинавските дизајн, не само што можат да бидат ставени во тоалет и за облекување маса на продавница за козметика и производи за нега на кожата, може да биде сместен во заводот за чување на книги и канцелариски материјали, во кујната за да ги зачувувате зачини, итн. 【СОВРШЕН ИЗБОР】 : Тоа не заземаат премногу десктоп простор и има три слоеви на голем простор за складирање.Тоа е издржлив, лесен за чистење и нема да ја напушти гребнатини.Тоа е пренослив и брзо да го инсталирате.Толку совршена бања полица е вреди да се има. 【ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА】 : Без алатки, тоа може да биде инсталиран и ставен во употреба во кратко време.Кога вметнување на челични цевки, може да се обидете да го стави во жлебот целосно да се избегне општата нестабилност на полица.

Декларирани својства

Најдобри предлози