.

.

Тематски Тетоважа Крем, Numbing Тетоважа Грижа Крем Тетоважа Вцепенен Смирувачки Крем Материјали за Пред Тетоважа, Тетоважа Крем Balm Тетоважа Оригиналниот Тетоважа Afte

Тематски Тетоважа Крем, Numbing Тетоважа Грижа Крем Тетоважа Вцепенен Смирувачки Крем Материјали за Пред Тетоважа, Тетоважа Крем

Мислење на купувачите:

DEN 210.96
Износ
Залиха

Има широк спектар на апликации, како што тетоважи, веѓа тетоважи, очи и усни, ласерско отстранување на влакна, итн.Едноставна операција, по вметнеме во пластични заврши за 40 минути пред tattooing, тоа може да се вцепенен за 3-5 часа.Направени од високо квалитетни состојки, не-токсични и безопасни, вие може да го користат со доверба.Употреба пред tattooing веѓите и усните за смирувачки ефект, практично да работат.Секој стап содржи 10g, кои можат да ги задоволат вашите потреби и е погодна за професионални тетоважа уметници.

Декларирани својства

Најдобри предлози