.

.

AC Адаптер за Samsung Гејмерски Монитор C32JG50FQ и C32JG53FD

AC Адаптер за Samsung Гејмерски Монитор C32JG50FQ и C32JG53FD

Мислење на купувачите:

DEN 718.80
Износ
Залиха

Бренд нови ac адаптер.Одличен квалитет замена ac/dc адаптер - Поддржува Samsung Гејмерски Монитор.Ги поддржува меѓународните напони. 30 Дена Гаранција за враќање на Парите / 12-месечен се грижи слободен гаранција за нашиот производ, ве Молиме контактирајте не со било какви прашања или проблеми.AC/DC Адаптер со OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).

Декларирани својства

Најдобри предлози