.

.

UpBright Нова Глобална 12V AC/DC Адаптер Компатибилен со Jensen JE2369 23 Ruggedized Дигитални LCD Телевизор ТВ Монитор 12VDC Напојување Кабелот Кабел PS Батерија Полнач Мрежа PSU

UpBright Нова Глобална 12V AC/DC Адаптер Компатибилен со Jensen JE2369 23 Ruggedized Дигитални LCD Телевизор ТВ Монитор 12VDC Напојување

Мислење на купувачите:

DEN 1175.76
Износ
Залиха

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright НОВА Глобална 12 V AC / DC Адаптер Компатибилен со Jensen JE2369 23" Ruggedized Дигитални LCD Телевизор ТВ Монитор 12 VDC Напојување Кабелот Кабел PS Батерија Полнач Мрежа ПСУ.Up Bright НОВА Глобална 12 V AC / DC Адаптер Компатибилен со Jensen JE2369 23" Ruggedized Дигитални LCD Телевизор ТВ Монитор 12 VDC Напојување Кабелот Кабел PS Батерија Полнач Влез : 100 - 240 VAC 50/60 Hz низ целиот свет Користат електричната Мрежа ПСУ CECCCROHS 100-240.

Декларирани својства

Најдобри предлози