.

.

HKY AC DC Адаптер Компатибилен со Segway eKickScooter Zing E8 E10 E12 Деца Електричен Удар Скутер Напојување Кабелот Кабел,Модел NB-25D2-00D8-НИ NB-25D2-00D8US Адаптер Батерија Полнач

HKY AC DC Адаптер Компатибилен со Segway eKickScooter Zing E8 E10 E12 Деца Електричен Удар Скутер Напојување Кабелот Кабел,Модел

Мислење на купувачите:

DEN 479.76
Износ
Залиха

✅【's Избор】Segway e Kick Scooter Zing E8 Zing E10 ZING E12 Номинален Напон Литиум-јонска Li-ion Батерија водоотпорен Јава Деца Електричен Удар Скутер Zing E8 Zing E10 ZINGE12; Модел NB-25 D2-00 D8-НИ NB-25 D2-00 D8 US NB-25 D200 D8 US NB25 D200 D8 US NB-25 D2-0008-НИ NB-2502-00 D8-НИ NB-25 D2-0008 US NB-2502-00 D8 US Напојување Батерија Полнач. ✅【Спецификации】Влез : 100-240 V,50-60 Hz;Излез : 25.2 V 0.8 На 20.16 W;AC Кабел Вклучуваатве Молиме потврдете го спецификации и plug големина пред купување!Ако не можете да бидете сигурни,pls се чувствуваат слободни да контакт. ✅【Меѓународни Безбедносни Сертификација】Меѓународни Безбедносни Сертификација : Наши производи имаат положено за CE / FCC / Ro HS тест и се Здобија со сертификати !!!. ✅【Висок Квалитет и Безбедност Гаранција】Оваа адаптери беше направен со највисок квалитет на материјали.V-0 одделение пламен retardant,OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита) поголема безбедност од други адаптер. ✅【3 ГОДИНИ Гаранција Гаранција】90 Дена Гаранција за враќање на Парите - 36 Месеци Слободна Размена - 24hrs e-mail Услуга Supoport.AC Адаптер за Опис. * Заштита од прегревање со Смарт Чип. * Заштита од преоптоварување со Висок Квалитет на Жици. * Анти-Мешање Функција, со подобра Изолација и Материјали. * Висок квалитет, rubberized текстура екстра долг AC/DC Кабелот.Компатибилност : .Segway e Kick Scooter Zing E8 Zing E10 ZING E12 водоотпорен Јава Деца Електричен Удар Скутер Zing E8 Zing E10 ZINGE12. Модел NB-25 D2-00 D8-НИ NB-25 D2-00 D8 US NB-25 D200 D8 US NB25 D200 D8 US NB-25 D2-0008-НИ NB-2502-00 D8-НИ NB-25 D2-0008 US NB-2502-00 D8 US Префрлување Напојување Кабелот Кабел PS Батерија Полнач Мрежа ПСУ.Пакет содржина. 1*AC Полнач. 1* Прирачник За Корисникот.

Декларирани својства

Најдобри предлози