.

.

Wanhao УВ Лек 3D Печатач Смола - Зелена 500ml

Wanhao УВ Лек 3D Печатач Смола - Зелена 500ml

Мислење на купувачите:

DEN 7199.76
Износ
Залиха

Ова е смола направени за Wanhao Duplicator 7. Можете да ја користите оваа смола со било УВ лек машина Работи совршено со DLP принтери, УВ ласери, и УВ Led диоди.Имајте на ум дека на лекување време е многу брзо, кога печатење со УВ ласери и диодите на светлото.

Декларирани својства

Најдобри предлози