.

.

SHINU слепило на бои Очила за Мажи Боја Слепило Црвено Зелена Боја Слепи Очила, кои се Вклопуваат во однос на Другите Очила-U4CBSH9045

SHINU слепило на бои Очила за Мажи Боја Слепило Црвено Зелена Боја Слепи Очила, кои се Вклопуваат во однос на Другите Очила-U4CBSH9045

Мислење на купувачите:

DEN 1607.76
Износ
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Ова им овозможува на очите да прифати боја информации што го прави возможно да се испрати вистинската сигнали до мозокот.Ние ви препорачуваме да се фокусира на една боја во време и отстранете ја и заменете ја очила за да се види разликата.

Декларирани својства

Најдобри предлози